Наш садочок

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

Вітаємо Ваші сім'ї . Щиро раді знайомству з Вами.

В мальовничій частині Харкова, є район з приватним сектором, де розташований сучасний, маленький, привітний дитячий садок.

Наш садок – це другий ДІМ для кожної дитини. Де по-домашньому затишно, де кожна дитина бажана, доглянута, смачно нагодована, та має можливість всебічно розвиватися  і  весело гратися з однолітками.

Де вихователі, як батьки, охоче дарують свою любов та турботу, вчать навичкам спілкування.

Де батьки, чемні, відповідальні, дружні, готові завжди для підтримки та допомоги.

Це ніби маленький СВІТ, в якому кожного малюка навчать мислити, творити, дружити і впевнено йти далі по сходинкам життя!

Колектив закладу з повагою ставиться до кожної дитини, її уподобань, адже у нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні.

Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.

Тут ми всі разом:
• вчимося берегти своє здоров'я;
• жити в гармонії з собою та світом;
• вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;
• формуємо почуття власної гідності;
• піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо дітей добра і краси.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО САДОЧКУ!

Наш  заклад    — це:
сучасність і комфорт:
доступна, якісна дошкільна освіта та виховання;
• режим з 7.00 до 19.00;
• розвивальне предметно-ігрове сере­довище;
• якісна матеріально-технічна база;
• ранній розвиток дитини (з 2 років);
• увага кожній дитині;
• повноцінне харчування;
• медичне обслуговування;
• підготовка до школи.
якісні освітні послуги:
• щоденні заняття з дітьми відповідно до програми  «Дитина»;
• щоденні заняття з фізкультури у фізкультурному залі та на свіжому повітрі;
• музичні заняття;
комплекс фізкультурно-оздоровчих заходів:
• комплекси дихальної гімнастики ;
• комплекси загартувальних процедур та загальнозміцнюючих заходів.

Наш дитячий садочок

• має просторі та світлі приміщення, зручні меблі, різноманітні матеріали в достатній кількості;
• має незаплямовану репутацію протягом тривалого часу;
• у ньому працюють порядні, чесні, справедливі, щирі люди;

• у ньому затишно, добре доглядають дітей, дбають про їхнє здоров я;

• дбає про підготовку до школи, про те, щоб дати дитині знання, уміння, навички з навчальної діяльності (математики, мови, читання тощо);

• відомий висококваліфікованими фахівцями, майстрами своєї справи;

• надійний, перевірений часом, якому можна довіряти найдорожче - свою дитину;

У роботі застосовуються інноваційні підходи, передовий педагогічний досвід;

У ньому створено розвивальне середовище для формування у дітей життєвої компетентності, освітньо -виховний процес наближений до реального життя;

Мета роботи  закладу  дошкільної освіти на найближчі роки :

створити сприятливі умови для особистісного становлення кожної дитини, розвитку в неї ціннісного ставлення до світу Природи, Самої Себе.
розвиток фізично загартованої, пізнавально активної, соціально адаптованої духовно багатої особисті .

Пріоритетні завдання:
Основними завданнями  закладі є:
- забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного, психічного здоров'я дітей;
- вироблення навичок здорового способу життя, закладення основ валеологічного орієнтування;
- стимулювання м’язової активності дитини, зміцнення її фізичної витривалості, прищеплення уміння диференціювати корисне і шкідливе для свого організму та особистості, орієнтуватися на показники здоров’я та хвороби, елементарно підтримувати себе в екстремальних або складних життєвих ситуаціях;
- формування екологічної свідомості, виховання екологічної культури, виховання активного пізнавального і морального (бережного, шанобливого), естетичного ставлення до навколишнього світу — до явищ природи, предметів побуту, до людей, до власної особи.