Сторінка музичного керівника

Йдемо до дитячого садочка: основні правила для батьків ...

Музика для дитини - світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ,треба розвивати у неї здібності і перш за все музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає своєї виховної функції. Якщо дорослий якомога ближче стискається зі світом дитинства. Якщо вони разом мріють, фантазують, сміються і грають,то діти відчуваючи цю близькість дорослого, відкривають їм свої таємниці, почуття та емоції. Як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень.
Музика,як і художнє слово чи картина, повинна стати для дітей способом вираження почуттів,настрою, ідей. Слухання музики розвиває інтерес до неї,любов,розширює кругозір, підвищує музичне сприйняття. Музика для слухання буває вокального і інструментального. Це можуть бути пісні виконані батьками,чи музичні твори у грамзапису, ауді та відео записи. Для кращого запам’ятовування пісні,чи музичного твору,можна асоціювати його з тим,що бачить дитина навкруг себе. Намалювати те, про що вона чула. Дуже гарно запам’ятовують діти пісні з мультфільмів, тому,що вони сприймають пісню образно, відносно того чи іншого героя. Батьки повинні вчити дитину любити пісню,насамперед народну пісню, тому що народна пісня має художньо-виховну цілісність.
Для розвитку ритмічного сприйняття треба користуватись музичними інструментами. Але в домашніх умовах це можуть бути такі предмети: ложки,палички, камінці,капронові пляшечки чи коробочки, яки наповнюють крупою,горохом,квасолею. І граючи на такому інструменті,дитина покращує виконання пісні,і одержує велике задоволення.
Для розвитку танцювальних навичок потрібно більше розвивати у дитини потребу в рухах. Давати можливість розвивати танцювальну творчість, щоб дитина одержувала максимум задоволення.
Якщо музика визиватиме у вашої дитини позитивні емоції, вона сприйматиме навколишній світ гармонійно і оптимально.

Пісня "ЧЕРВОНА КАЛИНА"
Ой у лузі червона калина похилилася Чогось наша славна Україна зажурилася А ми тую червону калину підіймемо А ми нашу славну Україну Гей, гей, розвеселимо!
Гей, розвеселимо Україну Гей, розвеселимо, розвеселимо! Гей, розвеселимо Україну Гей, розвеселимо, розвеселимо!
Марширують наші добровольці У кривавий тан Визволяти братів-українців З московських кайдан А ми тую червону калину підіймемо А ми нашу славну Україну Гей, гей, розвеселимо!
Не хилися, червона калино Маєш білий цвіт Не журися, славна Україно Маєш вільний рід А ми тую червону калину підіймемо А ми нашу славну Україну Гей, гей, розвеселимо!

Вчимо пісню "Найкращі друзі

Музична гра "Вгадай, що це за звук".

"Відтвори рух" музична танцювальна вправа-гра

Музична гра "Веселий ритм".

Лялькова вистава "Небезпечні предмети".

Театр повітряних кульок. Вистава «Світ чудовий, бо різнокольоровий»

ЖАБКА РЕГОТУШКА - співаємо та танцюємо

Казочка про Лінь

Вистава "Солом’яний бичок"

"Веселий танок", для дітей молодшої групи.

пес ПАТРОН |Весела дитяча пісенька про Патрона

Вистава - "Коза-Дереза"

Мишки на Великдень Пасочку Мiсили - Великодні дитячі пісні

Писаночка - Великодні Дитячі Пісні

Великодні Дитячі Пісні

Гра-Пісня "Замри"

Щебетала Пташечка - Дитячі Пісні для Найменших

Збірка пісень ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ

Українські народні дитячі пісні

Я картопелька! Дитячі пісні українською мовою

ХТО МОЯ МАМА – Дитячі Пісні й Мультики

Збірка Дитячих Пісень – БУЛЬКИ ЦИБУЛЬКИ

В. Ребіков "Ведмідь" слухання для дітей молодшого дошкільного віку.

Музичне заняття для дітей раннього віку

"Музичні асоціації". Музична гра с Поні Лізою.

П'ять слухняних рибинок - Веселі Дитячі Пісні Українською Мовою

Лариска - Дитячі Пісні та Розвиваючі Мультики - З Любов'ю до Дітей

Збірка ПАТРІОТИЧНИХ ПІСЕНЬ для дітей

Музична рухлива гра "Швидко-повільно". Для дітей старшого дошкільного віку.

Музично - ритмічна гра " Веселі плескачі".

Музична рухлива гра "Парасолька"

Січень

Пес Патрон і друзі. Веселі пісні.

Пісні-руханки - "Дружньо Лісом Ми Йдемо"

"Спи, зайченятко маленьке, засни" - Дитячi Колисковi Піснi

Ранкові пісеньки для дітей молодшого віку

Для дітей раннього віку. Слухання пісні-потішки "Сорока-Ворона"

Для дітей раннього віку. Музична рухлива гра "Пташки"

Для дітей дошкільного віку. Пес Патрон, Вовк Діккі та Білочка Дейзі колядують на Новий переможний рік

Коляда для дітей "Добрий вечір, люди, в вашій теплий хаті"

Новорічна вистава "Чарівна рукавичка"

Пісня для дітей старшого дошкільного віку "Така зима лише на Україні"  (з текстом для розучування)

"Танок-пісня сніжинок" (для молодшого дошкільного віку)

Музичне заняття для дітей молодшого дошкільного віку: - Слухання та пальчикова  гра "Горобець"-  (Посник, Шмарко)

Музичне заняття для дітей середнього дошкільного віку. "Слухання Яків Степовий "Колискова"

Музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку. "Марш і регістри".  (1. Музично - ритмічні рухи: “Марш і регістри”, музика С. Бондаренкова, музика П. І. Чайковського; 2. Поспівка: “Куй, куй, ковалі”, українська народна пісня; 3. Музична гра: "Конячки”, слова Н. Кучинської, музика Ф. Лещинської)

Дитячі пісні українською мовою

Я вмиватись вранці буду - Ранкова пісенька для дітей

Танок-гра з листочками "Листочки -літачки"

"Танець на стежиночці"

Пісня-хоровод "Осіння забавлянка"

Музично-ритмічна вправа для малят "Ходимо на носочках, кружляємо".

"Вправа у колі"

"Вправа з яблучками"

Пісня-оркестр "Дощик"

Пісня-хоровод "А я у гай ходила".