Освітній процес

Головна мета  закладу дошкільної освіти  -   створення для дошкільників розвиваючого та навчального  середовища, в якому вони найповніше розкриють свій внутрішній світ, досягнуть успіху і відчують себе комфортно.

Головні завдання:

-         удосконалення педагогічної майстерності, використання передових інноваційних технологій навчання і виховання дітей;

-         виховання моральної, психічно і фізично здорової особистості вихованців  закладу;

-         відновлення  традицій сімейного виховання  і залучення сім‘ї до освітнього процесу;

-         творчих здібностей дошкільників, здатності до  застосування здобутих знань, умінь  і навичок;

-         підтримка обдарованих дітей;

-         розширення і вдосконалення освітніх послуг, орієнтованих на вік, компетентність та здібності кожної   дитини.

Річні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Створити максимально безпечні умови для вихованців на період режиму воєнного стану в Україні. Продовжувати роз’яснювальну роботу серед педагогів, батьків та здобувачів освіти про безпечну поведінку в умовах війни.

2. Продовжити поглиблену роботу з педагогами щодо оволодіння засобами новітніх комп`ютерних технологій, алгоритмом та інструментами їх використання в освітньому процесі ЗДО .

3.  Розширювати  знання  дошкільників  щодо  особливостей  життя й побуту українців, їхніх звичаїв і традицій за допомогою творів народної творчості, формувати якісний рівень національно - патріотичного виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності.

План роботи комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 396 Харківської міської ради"    на 2023/2024 навчальний рік

Освітня программа комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 396 Харківської міської ради" на 2023/2024 навчальний рік

Стратегія розвитку  комунального закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №396 Харківської міської ради"  на 2023 - 2027 роки