Блог Федосова Ірина Володимирівна

Завдання для дітей

Вихователь: Федосова Ірина Володимирівна

Логіко-математичний розвиток

Тема. « До нас завітав Нулик!»

Програмовий зміст: розвивати пам’ять, логічне мислення, дрібну моторику, увагу, уяву, конструктивні здібності, орієнтацію на площині та у просторі. Виховувати позитивне ставлення до занять з математики, бажання допомогти, працювати самостійно, дисциплінованість, організованість. Удосконалювати вміння дітей порівнювати множини, закріпити порядкову та кількісну лічбу в межах 7, визначати суміжні числа, поняття про цифру, вправляти у викладанні цифри 7 з паличок; розширити знання про геометричні фігури, знаходити схожі на них предмети; закріпити поняття про частина доби; продовжувати вдосконалювати вміння орієнтуватись на площині.

Заняття

Українська мова  3 урок  "Знайомство зі словами-назвами"

Українська мова. "Схематичне позначення речень" 2 урок

Українська мов |1 урок "Схематичне позначення речень"

Івасик-Телесик  - мультфільми українською мовою - художньо-естетичне виховання.

Явища в природі для дошкільнят.

Мета: Пригадати з дітьми, які явища в природі бувають?Виховувати любов та бережливе ставлення до всього живого.

Вкладення

Казка про музичні інструменти Україн

Казка "Писанка. Чарівне яйце"

Старовинні орнаменти писанок.

Практичний психолог Тютюнник І.В.

Мета: - розвиток соціального та емоційного інтелекту, розуміння своіх емоцій та емоцій оточуючих дітей та дорослих.
- створення емоційного благополуччя та позитивного ставлення до себе та оточуючих.
-розвиток комунікативної сфери
Мета: вчити складати папір по лініях за певною схемою; розвивати увагу, дрібну моторику; виховувати бажання творити, акуратність.

Математичний диктант: Мета: Розвиток пам яті,уваги,орієнтування на аркуші паперу, підготовка руки до письма, логічне мислення.

Вихователь Федосова І.В.

Виготовлення поробки з паперу "Великодній зайчик" вихователь Федосова І.В.

додаток до поробки

Заняття"Ведмедик", з нетрадиційного малювання (по вологому) проводить виховалель Федосова І.В.:

частина 1

частина 2