Блог Лобойченко Наталі Володимирівни

ЛОБОЙЧЕНКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Вихователь, спеціаліст

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 19 років.

Методична проблема: "Розвиток творчих здібностей дітей старшого віку у процесі інтегрованих занять"

"Навчаючи інших, навчаюсь сама

Завдання для дітей

Вихователь: Лобойченко Н.В.

Логіко-математичний розвиток

Тема: "Казковий килимок"

Програмовий зміст: розвивати пам’ять, логічне мислення, дрібну моторику, увагу, уяву, конструктивні здібності, орієнтацію на площині, закріпити порядкову та кількісну лічбу в межах 5, розширити знання про геометричні фігури, знаходити схожі на них предмети.

Заняття

05.05.2020 вихователь Лобойченко Н.В.  заняття "Акваріум" Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей вирізати ножицями хвилясті лінії, згинати папір за схемою, створювати композицію; розвивати творчість, фантазію, уяву; виховувати акуратність, бажання доводити свою справу до кінця, любов до природи.

28.04.2023 Подорож Україною (вивчаємо місцевість) - Розвиваючий мультик українською мовою

27.04.2023 "Пісня для дітей 'Кольорова планета'

22.04.2023 Наша  планета Земля. Відео для дітей.

Розвиваючі завдання wym-1585569911312

Заняття ліплення "Гриб мухомор"

Мета: навчити дітей ліпити гриб з трьох частин,показати раціональний спосіб виготовлення діточок,продовжувати вдосконалювати навички розкручування джгутика і розміщення стеком на дрібні шматочки. Виховувати інтерес до пізнання природи і відображення враженб в різних видах діяльності.

Казка "Писанка.Чарівне Яйце".

ЦЕ наше і це твоє. Старовинні орнаменти та символи писанок.

Вихователь Єрмола Т.Ю.Заняття з розділу програми "Мовлення дитини" в середній групі на тему: "Складання описової розповіді за сюжетною картиною"

Мета: продовжувати вчити дітей складати невелику описову розповідь за сюжетною картиною з допомогою та за зразком вихователя; формувати у дітей навички зв’язного мовлення та продовжувати вчити уважно розглядати картину; спонукати дітей до відповідей на запитання повними реченнями, узгоджуючи слова у роді, числі та відмінку; розвивати вміння добирати слова близькі за звучанням; виховувати спостережливість.

Вихователь Лобойченко Н.В. Физхвилинка

Вихователь Лобойченко Н.В. Тема: "Комахи"

Мета: закріпити назви комах і де вони мешкають; розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; виховувати любов до природи

Вихователь Лобойченко Н.В. досліди в природі за допомогою паперових квітів

Вихователь Лобойченко Н.В. досліди в природі "Мийте руки з милом!"

Вихователь Лобойченко Н.В. нетрадиційне мальвання "Кульбабки"

"