19 трав. 2023

Запрошуємо до участі у обласному відкритому лего-фестивалі «GRANI LEGO FEST»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради проводить обласний відкритий лего- фестиваль «GRANI LEGO FEST
18 трав. 2023

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.
17 трав. 2023

Разом до ПЕРЕМОГИ!!

Вихованці закладу приготували для бійців ЗСУ багато побробок та малюнків,
16 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Тиждень безпеки дорожнього руху з 15 травня по 21 травня "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану"
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі люди об'єднуються і святкують таке світле свято.
14 трав. 2023

День МАТЕРІ

Це свято присвячене матерям та материнству, і є днем вшанування та вдячності за все, що вони роблять для своїх дітей.
12 трав. 2023

6 серія мультсеріалу про Пса Патрона вже доступна для перегляду!
11 трав. 2023

10 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Всесвітній день руху для здоров’я було офіційно впроваджено в суботу 10 травня 2003 р. Ініціаторами виступили держави-члени ВООЗ після успіху Всесвітнього дня охорони здоров’я на тему «Рух заради здоров’я», який відбувся у 2002 р. Державам-членам пропонується щороку відзначати День руху за здоров’я, щоб пропагувати фізичну активність як важливу для здоров’я та добробуту.
10 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей, стартувала в місті Харкові. Мер міста запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова