14 черв. 2023

Всесвітній День донора

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
13 черв. 2023

Батьки, час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина

Проєкт продовжує свою роботу, тому користуйтеся й отримуйте постійні знижки від наших 96 партнерів, серед яких
9 черв. 2023

Шановні харків’яни! Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.
9 черв. 2023

Міжнародний день друзів

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми.
8 черв. 2023

Звітування керівника закладу дошкільної освіти

8 червня пройшло звітування керівника закладу № 396 Єрмоли Тетяни Юріївни про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю
5 черв. 2023

День повітряних кульок

5 червня проводиться День повітряних кульок. Ці червневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

Дорогі освітяни, діти та батьки! Від щирого серця вітаю Вас зі святом останнього дзвоника!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року.