3 жовт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

25 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Сьогодні на планеті відзначають Міжнародний день миру
19 вер. 2023

Фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

З 18 вересня розпочався II (фінальний) етап Фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»
18 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
13 вер. 2023

Пропонуємо до уваги освітній проєкт Дія.Освіта, який розробили в Міністерстві цифрової трансформації України Проєкт має онлайн-складову — платформу, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності
11 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
8 вер. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
5 вер. 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.