1 вер. 2023

ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань!
1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
29 серп. 2023

День пам’яті загиблих захисників України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
24 серп. 2023

З Днем Незалежності!

Неважливо, де ми народилися: в Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! З Днем Незалежності! Слава Україні!
23 серп. 2023

День Державного прапору України

Офіційно це свято було запроваджене наказом президента України Леоніда Кучми 2004 року. Документ був доповнений наступним президентом Віктором Ющенко, який заснував традицію піднімати синьо-жовтий стяг під час всіх державних свят.
17 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
15 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»
9 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину. Понад 60% українців не можуть безпечно користуватися інтернетом, часто вони потрапляють на гачки аферистів та добровільно віддають гроші. У групах ризику люди похилого віку та діти. Але шахраям вдається обдурити навіть досвідчених користувачів інтернету.
5 серп. 2023

Акція “Серце віддаю дітям”
2 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.