28 лип. 2023

Інформаційні матеріали, присвячені Дню української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
24 лип. 2023

Липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»
21 лип. 2023

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм малюка, зміцнюють здоров'я та підвищують активність.
18 лип. 2023

Проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році
17 лип. 2023

Мультсеріал "Пес Патрон". 8 серія «Лабораторія Бубухів»
10 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
8 лип. 2023

З ДНЕМ РОДИНИ!

Миру, Перемоги, здоров'я і благополуччя всім Українським Родинам!
5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року
3 лип. 2023

Наша допомога Збройним Силам України, нашим захисникам і захисницям

Ні на день не припиняється наша допомога Збройним Силам України, нашим захисникам і захисницям.
28 черв. 2023

День Конституції України

28 червня 1996 року було прийнято Конституцію України, в якій, зокрема, захист України, незалежності та територіальної цілісності України, повагу до її державних символів визначено обов’язком кожного громадянина. І сьогодні, продовжуючи надавати потужну відсіч агресору, демонструючи стійкість та нескореність, український народ відзначає 27-му річницю прийняття Конституції.