8 лист. 2023

До уваги батьків вихованців!

Говоримо українською”: Суперовий дитячий мультик, який вчить правильно розмовляти українською мовою (26 серій онлайн)
5 лист. 2023

Конкурс «Осінні фантазії чарівної осені»
1 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначатимеДень української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Тож день пам’яті Нестора Літописця випадає на церковне свято 27 жовтня.
24 жовт. 2023

ДО УВАГИ !Міністерство охорони здоров'я України рекомендує!!!

Осінньо-зимовий період зі зменшенням кількості сонця – час, коли варто особливо ретельно дбати про профілактику нестачі вітаміну D.
18 жовт. 2023

Оновлений сервіс Диспетчерської служби "1562"
16 жовт. 2023

До всесвітнього дня хліба!

16 жовтня відзначають всесвітній день хліба!
11 жовт. 2023

До всесвітнього дня серця!

З метою популяризації здорового харчування пропонуємо вам долучитись до кампанії та поширюємо інформацію щодо важливості турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування.
9 жовт. 2023

Мінна безпека. Важливо знати кожному!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.
6 жовт. 2023

Прибирання території дошкільного закладу

Продовжуємо приводити територію дошкільного закладу до ладу