1 квіт. 2024

Донать свій час на захист інфопростору!

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
29 бер. 2024

Як допомогти дітям пережити емоційне навантаження!

Підтримка батьків та дітей під час війни
27 бер. 2024

Міжнародний день театру

апочатковано його у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени і всіх працівників театрів, це також свято мільйонів глядачів. Зазвичай у цей день розпочинають театральні фестивалі, організовують концерти, прем’єрні вистави тощо.
25 бер. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації дітей до КЗ «ДНЗ №396 на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти
21 бер. 2024

Зелена весна!

Співробітники закладу разом з батьками розпочали прибирання прилеглої території закладу.
19 бер. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

З метою запобігання дитячого травматизму від ГАЗМЕРЕЖІ презентація "Правила користування природним газом"
18 бер. 2024

До уваги педагогів та батьків!

ОБЕРЕЖНО! Замасковані вибухові пристрої!
15 бер. 2024

Запрошуємо взяти участь!

Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ - щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили. Окреме місце в мільйонах мрій, що вирують над нами, займають дитячі мрії. Щирі, казкові й неймовірно важливі. Цьогорічний конкурс малюнків ми хочемо присвятити саме їм. Занурмося у цей безмежний всесвіт мрій маленьких українців і дізнаємось, що приховано в їхній космічній уяві!
13 бер. 2024

Запрошуємо до участі

14.03.2024 о 14.00 координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків
9 бер. 2024