5 груд. 2023

Міжнародний день волонтера!

Це свято кожного, хто за покликанням серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні , милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами охоронцями для захисників України та переселенців. Ви протягуєте руку усім , хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року
28 лист. 2023

Увага! Конкурс!

Запрошуємо взяти участь у районному конкурсі творчих робіт «Листівка захиснику України»
27 лист. 2023

Запрошуємо охочих дошкільнят, батьків та педагогів взяти участь в акції

Подаруй частинку тепла захисникам”
25 лист. 2023

Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті"

25 листопада співробітники закладу освіти долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті"
23 лист. 2023

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Співробітники та малята закладу невпинно підтримують українських військових!
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Можна мати гідність, але не мати свободи. Можна мати свободу, але не бути гідним її. Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом. Ось чому сьогоднішній день має подвійне ім’я. Бо Україна має і те, і інше.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Вітаємо дітей всієї планети, цікавих чомучок і улюблених всезнайок!
16 лист. 2023

В Україні запрацювала безкоштовна онлайн-бібліотека з сотнями дитячих книжок Library For All Ukraine

Запустилась безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All! На вас чекають: ⭐️ Сотні класних дитячих книжок ⭐️ Українська та англійська мови ⭐️ Дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу.
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.