1 черв. 2023

З Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня 2023 року в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей.
31 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Емоційне вигорання у батьків: як не зриватись на дітях
30 трав. 2023

Основи цивільного захисту для добровольців
29 трав. 2023

Іскорки суперсил

На платформі для дошкільнят «НУМО» з’явилася нова унікальна активність «Іскорки суперсил». Проєкт створений в допомогу батькам, вихователям і тим, з ким поруч дошкільнята.
26 трав. 2023

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!

25 трав. 2023

Фахівцями Українського інституту розвитку освіти Косенчук О.Г., кандидатом педагогічних наук, доцентом, начальником відділу дошкільної освіти УІРО, та Стягуновою О.О., кандидатом педагогічних наук, методистом відділу дошкільної освіти, розроблена Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти (затверджена наказом МОН від 22.05.2023 № 619).
24 трав. 2023

До уваги батьків та працівників закладу

Щорічне звітування керівника закладу освіти Єрмоли Т.Ю., про свою діяльність за підсумками 2022/2023 навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю на загальних зборах (конференції), відбудеться 08 червня о 14.00
23 трав. 2023

З Днем Героїв України!

23 травня - День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.
22 трав. 2023

Школа медіаграмотності - це міні курс, після якого ви більше ніколи не станете жертвою фейків та інформаційних маніпуляцій.
20 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Поради батькам майбутніх дошкільнят! На які критерії слід орієнтуватися під час вибору садочка