17 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
15 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»
9 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину. Понад 60% українців не можуть безпечно користуватися інтернетом, часто вони потрапляють на гачки аферистів та добровільно віддають гроші. У групах ризику люди похилого віку та діти. Але шахраям вдається обдурити навіть досвідчених користувачів інтернету.
5 серп. 2023

Акція “Серце віддаю дітям”
2 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
28 лип. 2023

Інформаційні матеріали, присвячені Дню української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
24 лип. 2023

Липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»
21 лип. 2023

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм малюка, зміцнюють здоров'я та підвищують активність.
18 лип. 2023

Проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році
17 лип. 2023

Мультсеріал "Пес Патрон". 8 серія «Лабораторія Бубухів»