18 жовт. 2023

Оновлений сервіс Диспетчерської служби "1562"
16 жовт. 2023

До всесвітнього дня хліба!

16 жовтня відзначають всесвітній день хліба!
11 жовт. 2023

До всесвітнього дня серця!

З метою популяризації здорового харчування пропонуємо вам долучитись до кампанії та поширюємо інформацію щодо важливості турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування.
9 жовт. 2023

Мінна безпека. Важливо знати кожному!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.
6 жовт. 2023

Прибирання території дошкільного закладу

Продовжуємо приводити територію дошкільного закладу до ладу
3 жовт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

25 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Сьогодні на планеті відзначають Міжнародний день миру
19 вер. 2023